loader image

Mzdová a personální agenda

O co se Vám postarám?

Nevíte si rady? Nevadí, podívejte se o co vše se Vám postarám v rámci mzdové a personální agendy

Co vše služba zahrnuje?

Podívejte se co vše zahrnuje zpracování mezd
a vedení personální agendy

Podívejte se na ceník mých služeb.

 O co se Vám postarám?

Nevíte si rady, jaká smlouva je pro Vás a Vaše zaměstnance ta pravá? Zda nejprve zvolit dohodu mimo pracovní poměr anebo rovnou hlavní pracovní poměr? Jaké budou Vaše celkové náklady na jednoho zaměstnance? Kolik se Vám vůbec vyplatí zaměstnanců?

S tím si hlavu dále lámat nemusíte… O vše se postarám.

Poradím Vám, jaký typ pracovního poměru je pro Vás nejvýhodnější. Poskytnu odborné rady a připravím pracovní smlouvy ušité na míru Vám i Vaším zaměstnancům. Spočítám náklady na jednoho zaměstnance a sestavím interní směrnici.

Vždy postupuji v souladu s pracovně právními předpisy a dle platných právních předpisů uvedených v Zákoně č. 262/2006 Sb. Zákoníku práce případně uvedených v Zákoně č. 89/2012 Sb. Občanského zákoníku.

 Co služba zahrnuje?

Zpracování mezd a vedení personální agendy v sobě zahrnuje

Přípravu smluv, zpracování mezd jednotlivých zaměstnanců a s tím související reporty pro interní účetnictví. Zasílání měsíčních přehledů na zdravotní pojišťovny a Okresní správu sociálního zabezpečení. Komunikaci s úřady veřejné správy a zastupování v případě kontroly ze strany veřejné správy. Zpracování exekucí a insolvencí Vašich zaměstnanců. Poskytování součinnosti exekutorům a insolventnímu správci. Vyúčtování zálohové daně z příjmů ze závislé činnosti a vyúčtování daně vybírané srážkou pro finanční úřad v místě Vašeho působiště. Roční zúčtování daně ze závislé činnosti. Zpracování evidenčních listů Vašich zaměstnanců a jejich zaslání na příslušnou Českou správu sociálního zabezpečení. Přípravu a archivaci mzdových listů zaměstnanců.

 Ceník služeb

Podívejte se na můj kompletní ceník, nenaleznete-li co potřebujete, klidně mně kdykoliv kontaktujte.